Aku-Med Sağlık Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Akupunkturla Zayıflama >Akupunkturla Zayıflama
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş


Web Sitesi Maliyeti

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
windridersin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 06.Temmuz.2015
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı windridersin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Web Sitesi Maliyeti
    Gönderim Zamanı: 06.Temmuz.2015 Saat 20:13
Bundan 30 yıl önce bugün geldiğimiz noktayı hayal etmek oldukça zordu. İnternet diye bir yapı çıkacak ve kendine has sanal bir dünya yaratacak, insanlığın büyük çoğunluğu da bunun içine dahil olup çeşitli şekillerde etkileşime girecek dense insanların büyük bir kısmı buna muhtemelen inanmazdı. Ancak rüyalarda bile görülmeyen bu gelişmeler gerçek oldu ve dijital dünya günden güne hayatımızın daha da içine giriyor. Yeni jenerasyondaki gençlere akıllı telefonlar olmayan bir dünyayı anlatmak oldukça zor.

Siyah beyaz televizyondan renkli televizyona tamamen geçişin ülkemizde ancak 1984 yılında olduğunu aktarsak birçok gencin aklının bunu alması zor olacaktır. İşte böyle hızla gelişen bir dünyada birçok kişi, kurum ya da kuruluş kendilerinin de internette var olmalarını istemekteler. Bu nedenle web siteleri talep etmektedirler. Tabii bunların oluşturulabilmesi için de belirli bir web sitesi maliyetine katlanmak gerekecektir.

Seçim Yaparken Toplamda Elde Edeceğiniz Faydaya Göre Karar Verin
Bir internet sitesine sahip olmak istediğinizde bu alanda faaliyet gösteren tasarım ajansları, tasarım firmaları ve web tasarım firmalarına başvurmanız gerekecektir. Bu durumda da bu insanlar sizin için yapacakları çalışmalar neticesinde bir web sitesi maliyeti çıkaracaklardır. Her firmanın çıkaracağı maliyet ise birbirinden farklı olabilir. Bu gayet doğal bir durumdur. İşte burada önemli bir unsur devreye girmektedir. Hangi hizmeti ne kadar maliyetle satın alıyor olacaksınız, bu hizmet sizin ihtiyaçlarınızı hangi seviyede karşılayacak gibi soruların cevapları önemli olacaktır.

Hangi Hizmete Ne kadar Ödediğinize Bakın
Eğer gerçekten verim alacağınız bir internet sitesine sahip olmak istiyorsanız öncelikle toplam maliyetten öte web sitesi maliyeti içinde yer alan hangi hizmetin size ne kadar mal olduğuna bakın. Doğru tasarım, doğru yazılım, doğru ana zemin rengi seçimi, mobil versiyonlar ve diğer unsurları tek tek dikkate alıp birlikte çalışacağınız web sitesi tasarım ve yazılım firmasını ona göre seçin. Aksi taktirde ciddi anlamda zarar göreceğiniz bir sitenin sahibi olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamayan bir sonuca sadece toplam web sitesi maliyetinin daha uygun olduğu için ulaşabilirsiniz.
Yukarı Dön
windridersin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 06.Temmuz.2015
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı windridersin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Şubat.2017 Saat 14:27
Kolay zayıflama ile ilgili bilgilerin yer aldığı ve son derece motive edici bilgiler içeren zayıflama sitesini mutlaka tavsiye ederim.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz